Już 21 stycznia 2021 r. o godz. 18 zapraszamy na warsztat dla branży IT

Rejestracja:

Zapraszamy na warsztat online 21 stycznia o godz. 18:

Jak przygotować się do pozyskania klientów zagranicznych B2B w branży IT To praktyczny warsztat dla managerów, team leaderów w IT, specjalistów Business Development i sprzedaży, PM, przedsiębiorców oraz zarządów firm technologicznych, kt. chcą rozwijać biznes międzynarodowo.

Poznasz podstawy takich zagadnień, jak:

  • “So, what’s next?”

Czego spodziewać się, gdy zamierzasz pozyskać pierwszych klientów zagranicznych i jak przygotować się do poruszania się w nowym środowisku biznesowym.

  • Lead generation

Jakie są sprawdzone sposoby budowania relacji z zagranicznymi leadami biznesowymi.

  • Soft skills

Jakie kompetencje potrzebne będą Ci w pracy z klientem zagranicznym i jakie kompetencje warto rozwinąć w swoim zespole. Rekrutacja pod kątem projektów międzynarodowych.

  • Procesy

Jakie procesy warto wdrożyć w firmie, by zyskać szansę na wygranie kontraktu w starciu z agresywną konkurencją.

  • Komunikacja i negocjacje umów

Zarządzanie oczekiwaniami i zasobami: jakie oczekiwania mają z reguły klienci zachodni w zakresie komunikacji, standardów współpracy biznesowej i compliance.

Skuteczne negocjacje – od czego zależy zamknięcie sprzedaży i zabezpieczenie Twoich interesów w umowie z klientem.

Warsztat będzie przeprowadzony online na platformie zoom – link zostanie przesłany w dniu wydarzenia.

Zapraszamy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z prowadzącą, jeśli chcesz dołączyć lub masz pytania:

email: office (at) mamczur.com

Prowadząca

Adwokat Joanna Mamczur

Warsztat poprowadzi Joanna Mamczur – adwokat z 15-letnim doświadczeniem w prawie międzynarodowym w pracy z dużymi organizacjami międzynarodowymi – tak jak i z MŚP, firmami IT i startupami.

Pomaga klientom rozwijać biznesowe relacje międzynarodowe, jest negocjatorem, przygotowuje umowy handlowe, doradza w zakresie prowadzenia spółek oraz w dużych transakcjach typu M&A, Acquisition Finance, wspiera w zakresie compliance, w szczególności w zakresie cyberbezpieczeństwa i RODO.

Na co dzień pracuje w języku angielskim i francuskim i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Przeszkoliła ponad 1000 uczestników szkoleń i warsztatów w Polsce i za granicą. Od 2010 roku jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie, prowadzi własną praktykę adwokacką pod marką Mamczur Law Firm (www.mamczur.com).

Joanna pełni funkcję JCI European Development Councilor w JCI Europe, części globalnego zespołu JCI Global Growth & Development Committee działającego na wszystkich kontynentach. Jest także członkiem Zarządu Krajowego Polskiej Federacji Stowarzyszeń JCI; przez 2 lata pełniła funkcję Prezydenta Krajowego JCI Poland, zainicjowała też działalność Fundacji Data Security (www.fundacjadatasecurity.pl).

Do zobaczenia!