Pomagamy Ci przygotować się do międzynarodowego rozwoju Twojego biznesu

Globalna gospodarka czeka na Twoje produkty i usługi.
Wyjdź jej naprzeciw z naszą pomocą.

Międzynarodowe transfery danych, ochrona informacji poufnych, ochrona danych osobowych, cyberbezpieczeństwo – rozwój kompetencji prawnych i operacyjnych

Autorski program B2B for IT. Rozwój kompetencji prawnych, biznesowych i technologicznych niezbędnych dla pozyskiwania klientów zagranicznych B2B w branży IT.

Wsparcie dla rozwoju biznesu w oparciu o cele zrównoważonego rozwoju (Sustainability) – wdrożenie dobrych praktyk w przedsiębiorstwach

Program B2B for IT powstał z myślą o firmach tworzących oprogramowanie, które stopniowo rozwijają swoją działalność i pozyskują klientów zagranicznych.

Współpraca z takimi klientami wiąże się niejednokrotnie ze specjalistyczną wiedzą prawną, biznesową, koniecznością sprawnej analizy dokumentów w języku angielskim, przeprowadzenia researchu rynku oraz uzgodnienia z klientem zasad współpracy. Współpraca z zagranicznym klientem oznacza zaś systematyczne raportowanie, integrację licencji napisanych w języku angielskim oraz renegocjacje zasad realizacji projektu. Są to kompetencje, których zespoły IT najczęściej uczą się w praktyce “na klientach” i na swojej firmie, niejednokrotnie narażając ją na ryzyko finansowe.

Program B2B for IT powstał po to, by pomóc Ci zarządzać relacjami z klientami zagranicznymi w sposób bezpieczny dla Twojej firmy i zespołu – tak, aby programista, team leader, project manager, zarząd software house’u i osoby z Wami współpracujące wykształciły niezbędne kompetencje prawne, biznesowe i komunikacyjne bez zbędnego eksperymentowania w pracy na finansach Twojej firmy.

W ramach 8-tygodniowego programu szytego na miarę członkowie Twojego zespołu nauczą się podstaw komunikacji w cyklu życia projektu:

od Business Development, przez realizację – po jego akceptację przez klienta.

Zdobędą nowe kompetencje m.in. w zakresie:

  • różnic kulturowych w komunikacji,
  • analizy dokumentacji w języku angielskim,
  • negocjacji umów,
  • zamykania sprzedaży,
  • wdrożenia projektu i integracji licencji
  • reagowania w sytuacjach stanowiących wyzwanie biznesowe.

Zapoznaj się z korzyściami autorskiego Programu

Software House

B2B for IT

International | Business | Law

Chcesz wdrożyć
Program B2B for IT

w Twoim zespole?